OLDŘICH BARTOŠEK Licencovaný restaurátor ministerstvem kultury ČR | p.f. 2010
15742
post-template-default,single,single-post,postid-15742,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

p.f. 2010

p.f. 2010

Desítka, to je vždy zásah do černého. Záleží na tom, kdo střílí a co, nebo kdo je terčem. Tento terč s desítkou uprostřed nemusí být vždy výhrou. Každý, kdo se pohybuje v dnešním světě má svým způsobem na zádech namalovaný terč a je tak kdykoliv na odstřel. Stáváme se často terčem posměšků, nemístných útoků, ostré kritiky a osočování, aniž se vždy zakládají na pravdě. Ti, co chtějí za každou cenu střílet, si vždy najdou vhodný terč a pokud minou cíl, míří jinam. Někdy i my ve svém snažení cílíme na vzdálený střed a tento terč, jako pomyslná laťka, je kolikráte pro nás nastavena příliš vysoko.

Přál bych Vám proto, aby cíl Vašeho snažení byl v tom příštím roce 2010 úspěšný, abyste měli přesnou mušku, ostré šípy, neminuli svůj objekt a trefili se vždy přesně tam, kam chcete, tedy do středu terče.

pf2010_oldrich-bartosek