OLDŘICH BARTOŠEK Licencovaný restaurátor ministerstvem kultury ČR | Ostatní
16322
post-template-default,single,single-post,postid-16322,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ostatní

Ostatní

 

Námi vyráběných kovaných předmětů z různých kovu je nepřeberné množství. Od kovaného nábytku, stolků, stolů, židlí, rámů postelí, regálů na víno, konzol, poliček, až po různé dekorativní umělecké a figurální plastiky, popelníky, kované nápisy, domovní čísla, hodinové ciferníky a ručičky, kování truhlic, dveřní závěsy, kliky, madla, nábytkové úchytky, klepadla, zástrče, střešní korouhvičky, poštovní schránky, domovní znamení, dveřní přístřešky, závěsné zvonky a kované kříže. Dále provádíme kování historických kočárů a dětských kočárků. Dle návrhů různé kované domácí sluhy, stojany a pergoly na květiny a popínavé rostliny. Provádíme rovněž různé digestoře a odsávače par.

Předmětů, které se dají vyrobit kovářskou technikou je nepřeberné množství a každá další nevšední objednávka je pro nás výzva..